U Lišky

APARTMÁN S VLASTNÍ KUCHYŇKOU

od 1 600 Kč/noc pro dva
Pro 2 - 4 osoby Vlastní koupelna Kuchyně

O pokoji

Ve stylově zařízeném apartmá vás potěší zejména dvě široké postele, které v kombinaci s pohodlnými matracemi ze studené pěny nabízí skutečně luxusní odpočinek. V apartmá se nachází také dvě kvalitní přistýlky, a proto se zde dobře vyspí až čtyři hosté. V případě potřeby vám bude k dispozici také dětská postýlka a jídelní židlička. Apartmá je vybaveno kuchyňkou s varnou deskou, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí.

Kompletní ceník

od 1 600 Kč/noc pro dva
od 2 000 Kč/noc pro tři
od 2 400 Kč/noc pro čtyři

Podrobnosti

Relaxovat můžete také na pohodlné pohovce či v křesle, a třeba se přitom dívat na LCD televizi, kde díky službám jako Netflix, nebo Youtube najdete opravdu nepřeberné množství programů v češtině, němčině nebo angličtině. Kdybyste si ale ze stovek a stovek pořadů opravdu nevybrali, můžete k televizi připojit svůj telefon či notebook a pustit si zábavu přesně podle svého gusta. Třeba i díky kvalitnímu připojení k wi-fi.

V koupelně najdete kromě sprchového koutu, umyvadla a toalety také základní hygienické potřeby z místního bezobalového obchodu. K dispozici budete mít rovněž výkonný fén. Využít můžete také pračku a sušičku, anebo žehličku a žehlící prkno – to vše se nachází se ve druhém patře.

Přímo na pokoji si díky rychlovarné konvici snadno připravíte třeba čaj. V minibaru na vás čeká mimo jiné několik lahví žernoseckého vína. Když dostanete chuť na kávu, můžete si ji zdarma připravit v kvalitním kávovaru, který vám je po celý den k dispozici v kuchyňce v 1. patře a vspolečenské místnosti v přízemí. Tam vás každé ráno přivítá bohatý snídaňový bufet, který je už zahrnutý v ceně ubytování. Snídani si můžete vychutnat také venku na terase.

Za zábavou nebo gastronomickými zážitky nebudete z všeho pokoje putovat dlouho. Na hlavní litoměřické náměstí se spoustou kaváren, restaurací a dalších podniků to z Penzionu Dubina máte jen pět minut volné chůze.

Snídaně, kuchyně a společenská místnost

Dobrá snídaně dělá dobrý den. Proto na vás každé ráno od 7:30 do 11:00 bude čekat bohatý snídaňový bufet. Nadchne chuťové pohárky masožravců, milovníků sladkého, ale i vegetariánů či veganů. Na své si přijdou také gurmáni, kteří vyhledávají lokální produkty.

Snažíme se vyjít vstříc rovněž každému, kdo má nějaké zdravotní omezení. Tak se určitě nebojte dopředu ozvat se svými požadavky. Na bufetovou snídani se můžete těšit o to víc, že je už zahrnuta v ceně pobytu. Nebude vás tedy stát ani korunu navíc.

Co vám na snídaňovém baru bude dělat chutě?

  • Domácí marmelády
  • Čerstvé ovoce a zelenina
  • Křupavé pečivo, které můžete ještě vylepšit v topinkovači
  • Lokální sýry a další mléčné pochutiny
  • Poctivé uzeniny
  • Voňavá káva a bohatý výběr čajů
  • A také další spousta snídaňové klasiky

Po snídani se bufet promění ve společenskou místnost. Můžete tam posedět u sklenky žernoseckého vína, ohřát jídlo pro děti nebo si ukuchtit něco rychlého pro sebe, když se vám zrovna nebude chtít do restaurace. Po celý den si zde zadarmo můžete dopřávat také chutné kávy z kvalitní mašinky.

V 1. patře máme samostatnou kuchyňku. V té je k dispozici vše pro pohodlné samostatné vaření (trouba, lednice, mikrovlnka, indukční varná deska, myčka, všechno nádobí apod.). Také kávovar pro celodenní konzumaci kávy zdarma.

Terasa

Chvíle pohody a odpočinku si naplno užijete také na terase, která se nachází u společenské místnosti. Náramně si zde vychutnáte snídaně a neméně kouzelné jsou večery se sklenkou žernoseckého vína.

Jeho lahodná chuť vás opojí již po prvním doušku, ale ze svého minibaru si na terasu můžete nosit jednu láhev za druhou a zaplatit až ráno. Při pohledu na účet se rozhodně nezděsíte, protože tento královský nápoj z lokálního vinařství nabízí opravdu skvělý poměr ceny a kvality. Venkovní posezení vám zpříjemní také květiny a stylové osvětlení. Teď už stačí jediné. Přijet do Penzionu Dubina a vybrat si stoleček, u kterého chcete prožít nádherné večery a úchvatná rána.

Úschovna kol

Cyklisté jsou u nás víc než vítáni! Bodejť by ne, když přes Litoměřice vede oblíbená cyklotrasa Praha–Drážďany . O vaše jízdní kola bude přes noc dobře postaráno v suché, teplé přízemní místnosti a kobercem. V místnosti najdete také nářadí nezbytné pro základní údržbu a drobné opravy. A pokud se nechcete tahat s baterií elektrokola do pokoje, můžete ji samozřejmě nabíjet přímo v úschovně.

Že nemáte vlastní kolo nebo ho nechcete vláčet autem, ale přesto byste se rádi projeli po cyklostezkách vedoucích malebnou krajinou Litoměřicka? Žádný problém! Kousíček od našeho penzionu najdete cyklopůjčovnu.

Parkování

Na stáje pro motorové oře v renesanci opravdu nemysleli, a tak parkování v centru Litoměřic občas připomíná loterii. Ale se šťastným koncem pro vás samozřejmě. Pokud budou parkovací místa v ulici před penzionem obsazená, přizastavíte před vchodem a v klidu vyložíte všechny kufry, tašky a kola. Pak svěříte své auto pod dohled kamer na nedaleké parkoviště a odsud se vydáte zpět do pohodlí Penzionu Dubina.

Uvidíte, že vše zlé je pro něco dobré. Čeká vás totiž příjemná procházka, během které ochutnáte první krásy Litoměřic. Mimochodem. Věděli jste, že třeba slavný obyvatel Litoměřic Karel Hynek Mácha, došel pěšky z Čech až do Itálie? Proti jeho pouti bude vaše cesta z parkoviště opravdu kratičká a zabere sotva dvě minutky.

Podrobnější instrukce k parkování včetně plánku vám s dostatečným předstihem pošleme do e-mailu.