Možnost pronájmu

Penzion Dubina

Penzion si můžete pronajmout i celý pro rodinné a společenské akce nebo pro školení či teambuilding. K pronájmu nabízíme společenskou místnost v přízemí s barem, výčepní stolicí s chlazením, lednicí, varnou konvicí, vařičem a kompletním servírovacím vybavením. Ve společenské místnosti je instalovaný počítač s internetovým připojením. Na vyžádání zapůjčíme i promítací zařízení. Na přilehlé terase ve dvorku najdete přívětivé posezení pod výsuvnou markýzou, plynový gril, venkovní krb a lezeckou stěnu s možností zapůjčení lezeckého vybavení včetně jištění, lana i lezecké obuvi. Celý penzion nabízí pro přespání 14 lůžek v 6 pokojích.

Po domluvě je možné zařídit občerstvení formou obložených mís z místního lahůdkářství, kávu, čaj, zákusky. Dle přání je možné narazit pivní sud vlastního výběru a nabídnout i sortiment místních vín ze Žernoseckých, Litoměřických a Roudnických sklepů. Ve společenské místnosti lze zařídit i promítání.

Pronájem společenské místnosti a terasy:

1 hodina 300,- Kč, více jak 5 hodin 2..000 Kč/den

Pronájem celého penzionu za 6.000 Kč/noc

Zapůjčení data projektoru za 100,- Kč/hod.

Půjčovna sportovního vybavení

V penzionu vám můžeme zapůjčit i horolezecké a vodácké vybavení. Pro lezení po naší umělé horolezecké stěně máme k dispozici originální lezecké boty všech velikostí, dětské i dospělé lezecké úvazky, lana a jistící prostředky. Pro lezení na zajištěných cestách (ferratách) a ve vysokých horách můžeme zapůjčit ferratové sety, sedací i prsní úvazky, přilby, cepíny a mačky.

Pro vodáky můžeme zapůjčit tři nafukovací rafty Colorado, nafukovací člun Orinoko a Kutlík, pět plastových kánoí Rubikon. Posádky vybavíme různými velikostmi pádel, dětskými a dospělými vestami, přilbami, pumpami, vodáckými barely a nepromokavými vaky.

Pošlete nám nezávaznou poptávku

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Created by Jirka Háček.cz | © All Rights Reserved